Budoár Zvolen – polep autobusu

Firma Budoár – poézia domova si uvedomuje význam vizuálnej reklamy a tak po polepení samotnej predajne nasledoval návrh na polep autobusu, ktorý bude predajňu propagovať počas každého dňa na svojej trase.

Návrh samotnej reklamy musel korešpondovať s dizajnom samotnej predajne, musel obsahovať podstatné informácie, ktoré sa dajú zaregistrovať počas krátkej doby a zároveň musel byť prispôsobený samotnému autobusu, aby nenarúšal dizajn kriviek a ladil s tvarmi autobusu.

Autobus pred lepením reklamy

Samotný návrh grafiky musel jednoznačne pripomínať predajňu, aby si zákazník vedel jednoducho spojiť vnem z reklamy s vnemom pri prechádzaní okolo samotnej predajne a nemusel ju hľadať iba podľa nejakých písaných indícií. Preto sme zvolili prvky a fotografie použité priamo na predajni a doplnili sme ich o základné informácie: názov predajne, predávaný sortiment, adresa prevádzky a facebooková adresa. Následne sme vytlačili PVC nálepku s lamináciou, aby bola chránená pred mechanickými vplyvmi a umiestnili ju na autobus. Následne bola nálepka orezaná podľa dizajnu autobusu, aby tu dokonale zapadla.

Autobus s nalepenou reklamou orezanou podľa dizajnu autobusu a s výrezmi pre vetranie a názov značky autobusu

V rámci výroby pre predajňu Budoár – poézia domova sme ešte navrhli a vyrobili ďalšie maličkosti v navrhnutom dizajne – menovky pre personál, vizitku a darčekové poukazy.

Menovka pre personál predajne

Vizitka

Darčekový poukaz

Bookmark the permalink.

Comments are closed

 • Vytvoríme grafiku, nafotíme, vyrobíme, vytlačíme, nalepíme. Všetko online – kalendáre, vizitky, pečiatky, letáky, plagáty, katalógy, reklamné plachty, firemné tabule, rollupy, online tlač fotografií

  Nebuďte priemerní – buďte jedineční
  Nafotíme, spracujeme a vyrobíme Váš jedinečný exkluzívny firemný kalendár. Na výber slovenské, slovensko-anglické a anglické kalendárium.Vyrábame firemné kalendáre nástenné mesačné, nástenné ročné, stolové kalendáre týždňové a dvojtýždňové, vreckové.

  Pripravíme grafiku, alebo tlač vizitky, pečiatky, hlavičkový papier, leták, obyčajný, alebo skladaný, plagát, katalóg.

  Výroba a tlač reklamných plachiet (bannerov), rollupy, polepy okien a dverí, reklamné tabule, reklamné promo predmety ako perá, zapaľovače …

  Tlač fotografií online, grafické a fotografické služby, tvorba webstránok – to všetko nájdete na jednom mieste.