Budoár Zvolen – polepy okien

Predajňa Budoár vo Zvolene je zameraná na vintage, shabby chic, toscana a provance bytové a záhradné doplnky a časť ich predaja je zameraná na sviečky Yankee Candle. Cieľom projektu bolo vytvoriť exkluzívne polepy na výklady, ktoré by upútali, oboznámili o predávanom sortimente a nezakryli samotné výklady. Predajňa už mala svoje logo, z ktorého sme potrebovali vychádzať do celej grafickej prípravy.

Dodané logo Budoár, z ktorého sme vychádzali

Na základe týchto prvotných podkladov sme navrhli jemnú podkladovú vrstvu, ktorá by korešpondovala s už vytvoreným logom a navrhli sme grafické podklady pre vrchné okná, kde sme použili plnú potlač na PVC nálepku s lamináciou, nakoľko sa jedná o dlhodobé umiestnenie, ktoré potrebuje odolávať poveternostným a slnečným vplyvom. Pri grafickom návrhu sme spojili vnímanie firemnej identity a osadili sme do každého nepárneho okna podklad s názvom predávaného sortimentu a do párnych okien sme umiestnili fotografie ponúkaného sortimentu. Stredová naddverová časť samozrejme patrila umiestneniu samotného loga s názvom predajne.

Predajňa pred lepením

Umiestnenie loga v naddverovej časti

Pohľad na vrchné okná – striedanie obrázka s popisom tovaru

Na pridanie exkluzivity sme spodné výklady riešili v štýle predaja a navrhli sme ornamenty, ktoré vychádzali z loga a vytvorili orámovanie výkladu. Tieto sme doplnili o názov predajne “Budoár – poézia domova” na každý výklad a na výklady vedľa dverí sme po oboch stranách umiestnili logo ponúkanej značky “Yankee Candle”. Celá výkladová časť je vyrobená s laminovanej PVC fólie s orezom, kde sú jednotlivé časti vyrezané, aby nezakrývali výhľad do výkladu.

Pohľad na polepený výklad – vyrezávaná PVC fólia s lamináciou

Konečným prvkom polepov bolo vytvorenie otváracích hodín v rovnakom štýle a nemalým doplnkom dverové nápisy Ťahať a Tlačiť.

Otváracie hodiny a pás na vedľajšie dvere

Nálepky Ťahať a Tlačiť na dvere

Bookmark the permalink.

Comments are closed

 • Vytvoríme grafiku, nafotíme, vyrobíme, vytlačíme, nalepíme. Všetko online – kalendáre, vizitky, pečiatky, letáky, plagáty, katalógy, reklamné plachty, firemné tabule, rollupy, online tlač fotografií

  Nebuďte priemerní – buďte jedineční
  Nafotíme, spracujeme a vyrobíme Váš jedinečný exkluzívny firemný kalendár. Na výber slovenské, slovensko-anglické a anglické kalendárium.Vyrábame firemné kalendáre nástenné mesačné, nástenné ročné, stolové kalendáre týždňové a dvojtýždňové, vreckové.

  Pripravíme grafiku, alebo tlač vizitky, pečiatky, hlavičkový papier, leták, obyčajný, alebo skladaný, plagát, katalóg.

  Výroba a tlač reklamných plachiet (bannerov), rollupy, polepy okien a dverí, reklamné tabule, reklamné promo predmety ako perá, zapaľovače …

  Tlač fotografií online, grafické a fotografické služby, tvorba webstránok – to všetko nájdete na jednom mieste.