Farma pod Melichovou skalou – webové stránky

Pre Farmu pod Melichovou skalou www.podmelichovouskalou.sk sme prerábali webové stránky zo starých pôvodných s požiadavkou na responzívny dizajn a tvorbou modernej živej grafiky.

Na začiatku bolo potrebné vytvoriť grafický dizajn pre vhodné umiestnenie už existujúceho loga, ktoré sme umiestnili na šikmú plochu, aby dizajnovo ladilo s celou webovou stránkou.

Súčasťou tvorby webovej stránky bolo aj vloženie mapy, zaregistrovanie farmy do Google Maps, odkaz na FB stránku, kniha návštev a vloženie automatického prekladača.

Ku stránke boli priradené aj štatistiky návštev.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed

 • Vytvoríme grafiku, nafotíme, vyrobíme, vytlačíme, nalepíme. Všetko online – kalendáre, vizitky, pečiatky, letáky, plagáty, katalógy, reklamné plachty, firemné tabule, rollupy, online tlač fotografií

  Nebuďte priemerní – buďte jedineční
  Nafotíme, spracujeme a vyrobíme Váš jedinečný exkluzívny firemný kalendár. Na výber slovenské, slovensko-anglické a anglické kalendárium.Vyrábame firemné kalendáre nástenné mesačné, nástenné ročné, stolové kalendáre týždňové a dvojtýždňové, vreckové.

  Pripravíme grafiku, alebo tlač vizitky, pečiatky, hlavičkový papier, leták, obyčajný, alebo skladaný, plagát, katalóg.

  Výroba a tlač reklamných plachiet (bannerov), rollupy, polepy okien a dverí, reklamné tabule, reklamné promo predmety ako perá, zapaľovače …

  Tlač fotografií online, grafické a fotografické služby, tvorba webstránok – to všetko nájdete na jednom mieste.