Grafické štúdio

Spracujeme Vaše podklady a vytvoríme grafický návrh podľa Vašich predstáv. Navrhneme pre Vás vizitku, pozvánku, oznámenie, vytvoríme grafický dizajn a spracujeme Váš katalóg, leták, plagát, tabuľu, banner, bilboard, tabuľu. Pripravíme dizajn pre webowé stránky, navrhneme reklamnú kampaň.

Ceny za spracovanie tlačových výstupov z Vašich podkladov nájdete priamo v sekciách – Kalendáre, Firemná tlač a Reklamná tlač.

Ak potrebujete niečo iné, vyplňte formulár na konci tejto strany a my sa o to postaráme. Pripravíme pre Vás grafické podklady od maličkostí až po komplexnú firemnú identitu.

Komplexná firemná identita

Pre prosperujúcu firmu je firemná identita základom úspechu a napredovania. Správne navrhnutá firemná identita jednoznačne indetifikuje firmu klientovi, čo prináša firme nových zákazníkov.

Vytvoríme pre Vás dokonalú firemnú identitu od loga, cez farebnú identifikáciu a indentifikáciu symbolmi až po úspešnú reklamnú kampaň.

Komplexná firemná identita zahŕňa postupnosť krokov, ktoré prinesú úspech a klientelu. Je to investícia, ktorú Vám vrátia zákazníci vo veľmi krátkom období.

Aj dnes je veľa firiem, ktoré podceňujú význam vizuálneho kontaktu so zákazníkom a celá ich investícia končí maximálne na vytvorení loga, ktoré zákazníkovi nič nehovorí. Prípadne vyvesujú rôzne tabule s neónovými písmenami, lepia na výklady a okná akcie a snažia sa upútať náhodného okoloidúceho zákazníka, namiesto aby budovali značku.

Comments are closed

 • Vytvoríme grafiku, nafotíme, vyrobíme, vytlačíme, nalepíme. Všetko online – kalendáre, vizitky, pečiatky, letáky, plagáty, katalógy, reklamné plachty, firemné tabule, rollupy, online tlač fotografií

  Nebuďte priemerní – buďte jedineční
  Nafotíme, spracujeme a vyrobíme Váš jedinečný exkluzívny firemný kalendár. Na výber slovenské, slovensko-anglické a anglické kalendárium.Vyrábame firemné kalendáre nástenné mesačné, nástenné ročné, stolové kalendáre týždňové a dvojtýždňové, vreckové.

  Pripravíme grafiku, alebo tlač vizitky, pečiatky, hlavičkový papier, leták, obyčajný, alebo skladaný, plagát, katalóg.

  Výroba a tlač reklamných plachiet (bannerov), rollupy, polepy okien a dverí, reklamné tabule, reklamné promo predmety ako perá, zapaľovače …

  Tlač fotografií online, grafické a fotografické služby, tvorba webstránok – to všetko nájdete na jednom mieste.