Veľkoformátové PVC nálepky

Samolepiaca fólia je určená na lepenie na pevný podklad. Nálepky na PVC sú vhodné do vonkajšieho prostredia sú vode odolné.

Samolepky sú vhodné na polep automobilov, vývesné štíty, reklamné, orientačné a navigačné tabule, označenie prevádzok, výklady obchodov, a podobne.

Nálepky bez UV laminácie sú vhodné na kratšie použitie, alebo umiestnenie v interiéri, kde nie sú na priamom slnečnom svetle. Ak chcete svoju nálepku umiestniť dlhodobo na slnečné miesto v exteriéri, uprednostnite nálepku s lamináciou, ktorá chráni nielen proti vyblednutiu, ale aj proti oderu.

Comments are closed

 • Vytvoríme grafiku, nafotíme, vyrobíme, vytlačíme, nalepíme. Všetko online – kalendáre, vizitky, pečiatky, letáky, plagáty, katalógy, reklamné plachty, firemné tabule, rollupy, online tlač fotografií

  Nebuďte priemerní – buďte jedineční
  Nafotíme, spracujeme a vyrobíme Váš jedinečný exkluzívny firemný kalendár. Na výber slovenské, slovensko-anglické a anglické kalendárium.Vyrábame firemné kalendáre nástenné mesačné, nástenné ročné, stolové kalendáre týždňové a dvojtýždňové, vreckové.

  Pripravíme grafiku, alebo tlač vizitky, pečiatky, hlavičkový papier, leták, obyčajný, alebo skladaný, plagát, katalóg.

  Výroba a tlač reklamných plachiet (bannerov), rollupy, polepy okien a dverí, reklamné tabule, reklamné promo predmety ako perá, zapaľovače …

  Tlač fotografií online, grafické a fotografické služby, tvorba webstránok – to všetko nájdete na jednom mieste.