Reklamné plachty (bannery)

Reklamné plachty -bannery  je možné umiestniť na ploty, pevné steny, ale aj nákladné automobily. V súčasnosti je banner najlacnejšia forma veľkoplošnej reklamy, ktorú môžete umiestniť na stabilné miesto, alebo ju môžete premiestňovať podľa potreby.

Očká po stranách umožňujú rýchle zavesenie pomocou gumených lán, alebo priskrutkovanie. Vďaka možnosti spájania zváraním je rozmer banerov praktický neobmedzený. Súčasťou finalizácie a konečnej úpravy je aj spevňovanie okrajov zvarom a kovovými očkami, ktoré zabezpečujú montáž na požadované miesto.

Bannery dodávame s očkami po celom obvode, štandardne vo vzdialenosti cca 50cm od seba. Je možné vyrobiť banner aj s tunelmi, prípadne dávať očká v inej vzdialenosti od seba. Ak máte špeciálne požiadavky, zadajte ich do poznámky v objednávke.

Bannery 510g sú určené na dlhodobé použitie kdekoľvek v exteriéri a vydržia aj extrémne poveternostné podmienky. Tento druh bannerov dodávame so zahnutými spevnenými okrajmi po celom obvode.

Bannery 340g sú určené na krátkodobé použitie (firemné akcie, výstavy, prezentácie …) Ich použitie je hlavne do interiéru, aj keď exteriér im neuškodí. Nesmú však byť vystavené prudkému vetru. Tento druh banneru dodávame bez zahnutých spevnených okrajov.

Banner Mesh je dierkovaný banner, ktorý prepúšťa svetlo aj vzduch. Používa sa hlavne na velkopriestorové plochy typovo v stovkách metrov štvorcových. Okraje sú zahnuté a následne zavarené s kovovými okami. Vhodné sú na miesta, kde by nábor vetra mohol spôsobiť nestabilitu konštrukcie, napr. lešenia.

Comments are closed

 • Vytvoríme grafiku, nafotíme, vyrobíme, vytlačíme, nalepíme. Všetko online – kalendáre, vizitky, pečiatky, letáky, plagáty, katalógy, reklamné plachty, firemné tabule, rollupy, online tlač fotografií

  Nebuďte priemerní – buďte jedineční
  Nafotíme, spracujeme a vyrobíme Váš jedinečný exkluzívny firemný kalendár. Na výber slovenské, slovensko-anglické a anglické kalendárium.Vyrábame firemné kalendáre nástenné mesačné, nástenné ročné, stolové kalendáre týždňové a dvojtýždňové, vreckové.

  Pripravíme grafiku, alebo tlač vizitky, pečiatky, hlavičkový papier, leták, obyčajný, alebo skladaný, plagát, katalóg.

  Výroba a tlač reklamných plachiet (bannerov), rollupy, polepy okien a dverí, reklamné tabule, reklamné promo predmety ako perá, zapaľovače …

  Tlač fotografií online, grafické a fotografické služby, tvorba webstránok – to všetko nájdete na jednom mieste.