Reklamné tabule

 

Reklamné tabule predstavujú jednoduchý a lacný spôsob ako umiestniť Vašu reklamu na stenu, stĺpik či stojan. Obvykle sa jedná o firemné tabule (názvy spoločností), príp. smerové a informačné tabule, ktoré majú pomôcť zákazníkom nájsť Vašu prevádzku či podnik. Väčšie reklamné tabule sa tiež často používajú ako pútače.

Výhodou tabúľ je, že sa nekrčia a ostanú ploché. Bez problémoch sa môžu použiť v exteriéri, kde je dôležité aby boli nápisy čo najväčšie a teda čitateľné aj z väčšej vzdialenosti.

Tabule majú nízku hmotnosť a dobrú opracovateľnosť a montáž a upevnenie zvládnete aj sami. Montáž je možná lepením, priskrutkovaním (jednoducho prevŕtate do tabule diery, kde potrebujete), nitovaním.

Plastové tabule sú vhodné hlavne na steny, konštrukcie a pevné podklady.

Tabule z kompozitného hliníka sú vhodné ako smerové a informačné tabule na stĺpy a pútače. Pre svoju pevnosť odolávajú aj nárazom vetra, nelámu sa.

Tabule sú polepené samolepiacou fóliou. Na výber máte polep s UV lamináciou, alebo bez laminácie. Lamináciu odporúčame pre tabule umiestnené na priamom slnečnom svetle, alebo na tabule, kde je treba chrániť ich proti oderom. Tabule je možné bez problémov prelepiť inou samolepiacou PVC fóliou, čo dáva jednoduchú možnosť pri zmenách údajov a pod.

Comments are closed

 • Vytvoríme grafiku, nafotíme, vyrobíme, vytlačíme, nalepíme. Všetko online – kalendáre, vizitky, pečiatky, letáky, plagáty, katalógy, reklamné plachty, firemné tabule, rollupy, online tlač fotografií

  Nebuďte priemerní – buďte jedineční
  Nafotíme, spracujeme a vyrobíme Váš jedinečný exkluzívny firemný kalendár. Na výber slovenské, slovensko-anglické a anglické kalendárium.Vyrábame firemné kalendáre nástenné mesačné, nástenné ročné, stolové kalendáre týždňové a dvojtýždňové, vreckové.

  Pripravíme grafiku, alebo tlač vizitky, pečiatky, hlavičkový papier, leták, obyčajný, alebo skladaný, plagát, katalóg.

  Výroba a tlač reklamných plachiet (bannerov), rollupy, polepy okien a dverí, reklamné tabule, reklamné promo predmety ako perá, zapaľovače …

  Tlač fotografií online, grafické a fotografické služby, tvorba webstránok – to všetko nájdete na jednom mieste.