RollUp

Roll-up pre reklamný alebo prezentačný banner. Stojan je určený na opakovateľné skladanie a zbalenie. Reklamný banner sa jednoducho vytiahne zo stojana a upevní sa o teleskopickú tyč, následne sa pri zbalení sám automaticky navinie. Takáto jednoduchá inštalácia zaručuje pohodlnú a nenáročnú prezentáciu Vašej firmy alebo produktov.

Nami ponúkaný roll-up zhotovíme z materiálu blockout 250 mikrónov, ktorý je nielen odolný proti roztrhnutiu, ale má tiež skvelé vlastnosti blokovania svetla. Po ukončení prezentácie sa uzavrie do praktickej kazety, vďaka čomu nemôže byť poškodený počas transportu a uskladnenia.

Ponúkame roll-upy vo formátoch: 85×200 cm, 100×200 cm a 120×200 cm. K tomuto produktu dostanete odolnú prepravnú tašku.

 

Cenník

Rozmery
85 x 200cm
100 x 200cm
120 x 200cm

Cena
90,00€
100,00€
120,00€

 

Ceny sú konečné, nie sme platcami DPH.

Comments are closed

 • Vytvoríme grafiku, nafotíme, vyrobíme, vytlačíme, nalepíme. Všetko online – kalendáre, vizitky, pečiatky, letáky, plagáty, katalógy, reklamné plachty, firemné tabule, rollupy, online tlač fotografií

  Nebuďte priemerní – buďte jedineční
  Nafotíme, spracujeme a vyrobíme Váš jedinečný exkluzívny firemný kalendár. Na výber slovenské, slovensko-anglické a anglické kalendárium.Vyrábame firemné kalendáre nástenné mesačné, nástenné ročné, stolové kalendáre týždňové a dvojtýždňové, vreckové.

  Pripravíme grafiku, alebo tlač vizitky, pečiatky, hlavičkový papier, leták, obyčajný, alebo skladaný, plagát, katalóg.

  Výroba a tlač reklamných plachiet (bannerov), rollupy, polepy okien a dverí, reklamné tabule, reklamné promo predmety ako perá, zapaľovače …

  Tlač fotografií online, grafické a fotografické služby, tvorba webstránok – to všetko nájdete na jednom mieste.