Tvorba webstránok

Webové stránky sú dnes neodmysliteľnou súčasťou každej prosperujúcej firmy. Bez nich Vám preberá zákazky konkurencia a Vy strácate čas vysvetľovaním základných informácií, ktoré si dnešný klient nájde u konkurencie na webových stránkach.

Aby bola webová stránka úspešná, je potrebné dodržať presné postupy, ktoré Vám prinesú novú klientelu a nie iba návštevníkov, ktorým dáte adresu stránky. Dnes v čase internetových technológií už málokto vyhľadáva ponuku inak ako na internete, čo firme môže pomôcť expandovať mimo svoju oblasť až do celého sveta.

Webové stránky sú jedinečnou vizitkou firmy a jej úspešnosti a zákazník si vyberá na základe prvého dojmu. Je preto nevyhnutné vytvoriť webové stránky tak, aby zaujali presne ten okruh záujemcov, ktorý firma hľadá a ktorý jej prinesie klientov a zisk.

Webové stránky na kľúč

Vytvoríme webové stránky na kľúč pre Vašu firmu, presne podľa okruhu klientov , ktorých potrebujete osloviť.

To záhŕňa kvalitný a jedinečný firemný dizajn, reprezentačné a oslovujúce fotografie, obsah zameraný na presný okruh zákazníkov, relevantnosť vo vyhľadávaní a jednoduchú a intuitívnu ovládateľnosť. Samozrejmosťou je responzívny dizajn – použiteľnosť stránky vo všetkých mobilných zariadeniach, bez straty kvality a podstaty stránky.

Zabudnite na webové stránky zadarmo

V dnešnej dobe zabudnite, že si vytvoríte stránku z ponúkaných šablón od poskytovateľov týchto služieb. Ak aj na týchto stránkach budete mať návštevníkov, tak iba takých, ktorí prídu a vzápätí odídu. Väčšina zákazníkov dnes už takéto stránky ani nekliká, pretože sú pre nich neatraktívne a pôsobia veľmi lacným dojmom.

Ceny tvorby webových stránok

Cena je individuálna a záleží od Vašich požiadaviek na stránku. Aj napriek tomu ponúkame veľmi približný prehľad cien za jednotlivé stránky, avšak bez konzultácie sú tieto ceny iba informatívne a vychádzajú z našich skúseností s klientami:

Najlacnejšie webové stránky vychádzajú od 350 EUR. Jedná sa o informačné jednostránkové weby, ktoré však klientom nedoporučujeme, pretože dnes už nemajú žiadny praktický význam a návštevníkom neposkytujú potrebné informácie, preto ich veľmi málo navštevujú. Rovnako ich ignorujú prehliadače a zaraďujú ich na posledné miesta vo vyhľadávaní.

Bežné prezentačné webové stránky s plnohodnotným obsahom sa cenovo pohybujú priemerne okolo 600 – 1200 EUR.

Eshopy a stránky s individuálnymi požiadavkami na programovanie cenotvorby, konfigurátorov a pod. sa cenovo pohybujú od 1000 – 5000 EUR

Ako prebieha tvorba webových stránok

Do formulára napíšte čo najpodrobnejšie popis o aké webové stránky máte záujem, napíšte činnosti firmy a pod. Čím podrobnejšie informácie nám poskytnete, tým lepšie. Po odoslaní formuláru Vašu žiadosť spracujeme a budeme Vás kontaktovať, aby sme upresnili podrobnosti.

Akonáhle budeme mať všetky potrebné informácie, vypočítame Vám predbežnú cenu za tvorbu Vašich stránok. Ak cenu odsúhlasíte, začneme so samotnou výrobou stránok.

Počas výroby stránok máte prístup ku stránkam Vy a my, ostatní návštevníci stránky nevidia. Priebežne spolu riešime všetky jednotlivé podrobnosti priamo na vznikajúcej stránke a zaúčame Vás do obsluhy stránky. Už počas tvorby si máte možnosť pridávať texty, fotky a čokoľvek, čo na stránke plánujete prezentovať.

Po vyhotovení stránky spustíme a zaradíme do vyhľadávačov. Po odovzdaní stránok ešte 6 mesiacov stránky kontrolujeme, opravujeme drobnosti, ktoré sa Vám pravdepodobne podaria urobiť nesprávne a informujeme Vás o tom, aby ste obsluhu zvládali na 100%. Po tomto období sme Vám aj naďalej k dispozícii, kedykoľvek budete chcieť vykonať nejaké zmeny, na ktoré si netrúfate,alebo budete potrebovať jednoduché rady, či niečo zložitejšie. V prípade maličkostí Vám problém radi vyriešime aj po tomto období bezplatne.

Comments are closed

 • Vytvoríme grafiku, nafotíme, vyrobíme, vytlačíme, nalepíme. Všetko online – kalendáre, vizitky, pečiatky, letáky, plagáty, katalógy, reklamné plachty, firemné tabule, rollupy, online tlač fotografií

  Nebuďte priemerní – buďte jedineční
  Nafotíme, spracujeme a vyrobíme Váš jedinečný exkluzívny firemný kalendár. Na výber slovenské, slovensko-anglické a anglické kalendárium.Vyrábame firemné kalendáre nástenné mesačné, nástenné ročné, stolové kalendáre týždňové a dvojtýždňové, vreckové.

  Pripravíme grafiku, alebo tlač vizitky, pečiatky, hlavičkový papier, leták, obyčajný, alebo skladaný, plagát, katalóg.

  Výroba a tlač reklamných plachiet (bannerov), rollupy, polepy okien a dverí, reklamné tabule, reklamné promo predmety ako perá, zapaľovače …

  Tlač fotografií online, grafické a fotografické služby, tvorba webstránok – to všetko nájdete na jednom mieste.